kısa yollar Giriş
icon
icon
yolsohbet.com – Hakkımızda


yolsohbet.com – Türkiye’nin Lider Sohbet sitesi

yolsohbet.com Türkiye ve Avrupa sohbet odalarını sunmaktan gurur duyar. Sohbet chat kategorisinde kullanıcılarına sevgi ve saygı’lı sohbetler yaptırmayı hedefler. Kullanıcılarına sunduğu sohbet odaları ve diğer kategorilerde, Özgün ve güncel paylaşımlar sunacaktır. yolsohbet, herzaman kullanıcılarına yönelik faydalı paylaşımlar sunacaktır.

Kullanıcılar

Kullanıcıların fikir ve önerileri bizim için her zaman önemli olacaktır. Bu doğrultuda bizim ile irtibata geçebilirler, fikir ve önerilerini sunabilirler. Chat içerisinde, Kullanıcılar kendi aralarında olan sorunları sohbet geneline yansıtamaz. Ortam bozucu davranışlar cezalandırılır ve uzaklaştırma ile sonuçlanabilir. Kişiler kendi hal, hareket ve yazdıklarından sorumludur.

Sohbet

Sohbet odaları içerisinde farklı kategorilerde hizmet verecek olan yolsohbet, belirli sohbet kurallarına uyulmasını kullanıcılarından rica eder. Sohbet ederken, diğer kullanıcıların hak ve hukukuna saldırı veya rencide etmek yasaktır.

Yetki ve görev dağılımı

Site içerisinde bulunan her bir kanal farklı kişiler tarafından tönetilmektedir. Kanl genel yetkilisi founder’lerdir. Founder’in bilgisi olmadan, admin veya diğer SuperOp’lar odaya yekili ekleyemezler. Adminler sadece genel yönetimden sorumlu olup, founder ve op’lar için gerekli yardım ve desteği vermekle sorumludur.

Sikayet ve Öneriler

yolsohbet.com – Her türlü şikayet ve itirazları özenle değerlendirip bize verilmiş olan iletişim adresinden mutlaka geri dönüş yapacaktır.

Yazı adem46 Tarafından 12.04.2014 Tarih, Saat 1:17 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
728x90 reklam alanı
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir